Koude Gyas-Hunze Race

gyas_0.jpgNa een uitbundige nacht in de "Drie Gezusters" was het afgelopen zaterdag dan eindelijk zover; De Gyas Hunze Race!

Na een kort nachtje druppelden veel slaperige Asopossers de sociƫteit van Gyas binnen, helaas bleek dat het vroege opstaan voor niks was geweest; de eerste 2 heats werden afgelast omdat er teveel ijs op het parcours lag.

Nadat de eerste teleurstelling verwerkt was, was het toch tijd voor de andere ploegen om zich klaar te gaan maken voor de helse 2,8 km door Groningen. De ploegen hebben zich uitstekend geweerd tegen het Groningse (& Utrechtse) geweld, met mooie uitslagen als resultaat. De H4x+ waren nog het dichtst bij blik, zij werden namelijk de beste studenten H4x+, helaas deden er ook burgers mee.... Op naar de OOCUZ opening!

gyas2.jpg