nl
  • Nederlands
  • English

Records


Heren

Veld
Tijd
Jaar
Wedstrijd
Namen
1x7:06,542003ZRBJoost van Mensch
2-7:00,072015NSRF SlotPieter Oudshoorn, Tom Hofman
2- (combi)6:37,682018HollandiaVincent van der Want (Nereus), Boudewijn Röell
2+7:53,51974Hollandiast: ?, Henk van der Huls, John Schouten
2+ (combi)8:41,532011NSRF Slotst: Niels Eigenraam, Thomas van Houten, Robert van Houten (Proteus-Eretes)
2x6:56,222014HollandiaWouter van der Wal, Ward van Zeijl
2x (combi)6:28,332017ARBWard van Zeijl, Just van der Endt (Gyas)
2x Dev6:59,912019ARBJoost Braspenning, Jarno Hagelen
4-6:22,872011ZRBSander Doesburg, Thomas van Houten, Wouter van Iperen, Wouter van der Wal
4- (combi)5:51,052018WCI BelgradoMechiel Versluis (Okeanos), Ruben Knab (Nereus), Boudewijn Röell, Bjorn van den Ende (Skoll)
4- Dev6:22,872011ZRBSander Doesburg, Thomas van Houten, Wouter van Iperen, Wouter van der Wal
4+6:39,762017NSRF Slotst: Isabelle Vrijmoed, Mathijs Berkhout, Maurice de Haan, Sean van Beek, Sjoerd de Groot
4+ (combi)6:15,632009WK U23 RaciceSt: Mark Hummelink (Thêta), Boudewijn Röell, Frank van der Ploeg (Nereus)), Ruben Knab (Nereus), Bob van Velsen (Nereus)
4+ Ej6:40,592017KHBst: Isabelle Vrijmoed, Mathijs Berkhout, Maurice de Haan, Sean van Beek, Sjoerd de Groot
4x0:00,00
4x (combi)5:54,182018ARBJorke Kooijenga (Willem III), Bart Lukkes (Proteus-Eretes), Koen van Brussel (Vidar), Ward van Zeijl
8+5:52,852012KHBst: Janou Albers, Bas Rensen, Niels Notenboom, Wendel de Haan, Bernd Oostrum, Rogier von Asmuth, Paul van Zanten, Matthijs Boersma, Jorran Klaassens
8+ (combi)5:22,952019EK Lucernest: Aranka Kops (Skoll), Robert Lücken (Nereus), Bjorn van den Ende (Skoll), Bram Schwarz (Spaarne), Mechiel Versluis (Okeanos), Ruben Knab (Nereus), Jasper Tissen (Skadi), Boudewijn Röell, Vincent van der Want (Nereus)
8+ Ej5:52,852012KHBst: Janou Albers, Bas Rensen, Niels Notenboom, Wendel de Haan, Bernd Oostrum, Rogier von Asmuth, Paul van Zanten, Matthijs Boersma, Jorran Klaassens
Ergo 2k5:46,22015BondstestBoudewijn Röell
Ergo 2k Ej86:32,6202012 decMarijn van Haaster, Niels Levelt, Albert Smand, Casper van Haren, Aron Kibbelaar, Thomas Smit, Lukas Meester, Maarten Klumperman
Tal8+6:26,662012NSRF Slotst: Maud Westendorp, Niels Kuipers Groosjohan, Victor Moerman, Jeroen van Paridon, Martijn Visser, Bas van Veen, Tom van der Zon, Hidde van der Horst, Tom Gerritsen

Dames

Veld
Tijd
Jaar
Wedstrijd
Namen
1x7:49,071998HollandiaHadewych Jansen
2-7:32,012006ZRBIris van Gelder, Kirsten Konings
2- (combi)7:38,872013HollandiaIlse Klement, Sarah van der Linden (Skadi)
2+0:00,00
2+ (combi)8:28,742012NSRF Slotst: Anique ter Braake, Ilse Klement, José van Veen (Pelargos)
2x7:32,732019NSRF SlotElsemieke Hack, Fleur Jaspers
2x (combi)7:16,842017ARBMirjam Box, Mirte Kraaijkamp (Laga)
2x Dev7:57,052019Westelijke RegattaSanne Dijkstra, Meike van Kootwijk
4-6:53,332016ARBSara Visser, Julia Faber, Nicole Koopmans, Tessa van Beelen
4- (combi)6:46,522014KHBBente van Gennep, Marlou Pors (Proteus-Eretes), Janneke Voordouw (Proteus-Eretes), Marlies van Miltenburg (Laga)
4- Dev6:53,332016ARBSara Visser, Julia Faber, Nicole Koopmans, Tessa van Beelen
4+7:22,151997ZRBst: Esther Jacobs, Irene Gerrits, Daniëlle Post van der Molen, Inge Valstar, Charlotte Noorlander
4+ (combi)7:28,122003Martinist: Willemieke de Rooij, Ingrid Stroo, Marije Salome, Eva van der Tak (Triton), Elke Groen (Triton)
4+ Ej0:00,00
4x0:00,00
4x (combi)6:46,372014NSRF SlotMirjam Box, Philine Goldbohm (Laga), Marlies van der Lugt (Proteus-Eretes), Larissa Vermin (Orca)
8+6:35,192017NSRF Slotst: Robert Braal, Anouk Bonke, Nenya Jochemsen, Emma Backer, Lisa Bloemberg, Fleur Jaspers, Laura Lems, Mirjam Box, Irini Biezeveld
8+ (combi)5:57,801999Luzernst: Martijntje Quick (Nereus), Nelleke Penninx (Phocas), Elien Meijer (Orca), Marieke Westerhof (Orca), Tessa Appeldoorn (Viking), Marloes Bolman (Nereus), Hadewich Jansen, Annemiek Eijgelaar (Orca), Carin ter Beek (Proteus-Eretes)
8+ Ej6:39,292015ARBst: Sophie Verhoeven, Lisa Bloemberg, Nicole Koopmans, Julia Faber, Sara Visser, Iris Stoffers, Emma Backer, Ingeborg van Lakwijk, Annemarie Sijtsma
8+ Ej (combi)6:36,912018ARBst: Martha Broere, Elsemieke Hack, Ruth Andrea, Sharon van der Zande, Vivian Andriessen, Luca Bessems (Gyas), Kirsten Ammerlaan, Roxann Geenen, Jitske Knip
Ergo 2k6:45,11998Hadewych Jansen
Ergo 2k Ej47:30,52020NKIRValerie Vogel, Fenna Houweling, Michelle Stam, Margit Venemans
Ergo 2k Ej87:38,02019NKIRAnnebel Keetels, Britte Lenderink, Kes van Leeuwen, Michelle Stam, Britte Spruijt, Maud Olijerhoek, Yvana Gartner, Valerie Vogel
Tal4*8:00,012016NSRF Slotst: Margot Tjalma, Sophie van den Berg, Renate Vos, Astrid Thuijs, Dagmar Brand
Tal8+7:34,292015NSRF Slotst: Demi Smeets, Vera van de Donk, Nikki de Weerd, Gemma Mulder, Lotte Middendorp, Tjissa de Wit, Sharon van Schaik, Fleur Helmink, Hannah van der Weij

Lichte Heren

Veld
Tijd
Jaar
Wedstrijd
Namen
1x7:04,532003KHBRoy Delis
2-6:55,592015NSRF SlotPieter Oudshoorn, Thom Hofman
2- (combi)6:31,232010KHBDion van Schie, Björn van den Ende (Skoll)
2+8:21,292016NSRF Slotst: Robert Braal, Jarno Hagelen, Ruben van den Berg
2+ (combi)8:57,912012NSRF Slotst: Maria van der velden (Njord), Aart Murray, Remco Arendse (Njord)
2x6:28,192020EK PoznanBart Lukkes, Ward van Zeijl
2x (combi)6:31,262016NSRF SlotWard van Zeijl, Just van den Endt (Gyas)
2x Dev6:48,602019ARBFelix Brongers, Mees van der Meer
4-6:21,872005NSRF SlotDion van Schie, Leon van der Plas, Jorrit Rijnbeek, Robert Steen
4- (combi)5:57,722005WK GifuRoy Delis, Karel Dormans (Thêta), Arnoud Greidanus (Proteus-Eretes), Tom van den Broek (Proteus-Eretes)
4- Dev6:23,692012Westelijke RegattaUlco Schoots, Marco Uri, Jelle Oldenkamp, Pieter Oudshoorn
4+6:42,202010Westelijke Regattast: Renske van Goeverden, Joost Janson, Ulco Schoots, Jelle Oldenkamp, Marco Uri
4+ (combi)6:37,332016NSRF Slotst: Renske van 't Oever (Njord), Milan Pastoors (Njord), Maarten van Harten, Edouard Lustermans (Njord), Jan Lankhorst (Njord)
4+ Ej0:00,00
4x6:28,282006HollandiaMaarten Bax, Bas Meeuwisse, Menno ten Cate, Jorrit Rijnbeek
4x (combi)5:50,642017KHBDamion Eigenberg (Gyas), Koen van Brussel (Vidar), Just van den Endt (Gyas), Ward van Zeijl
8+5:59,312014KHBst: Saranda Ombashi, Gilles Ottervanger, Scott Kannekens, Luc van Vught, Thom Hofman, Adriaan de Vos, Joost Kempers, Lex de Gouw, Siddiq Raams
8+ (combi)5:39,692009WK Poznanst: Ryan den Drijver (Laga), Joeri Bruschinski (Vidar), Dion van Schie, Rutger Bruil (Orca), Stijn Verwey (Orca), Jolmer van der Sluis (Argo), Maarten Tromp (Skoll), Diederick van den Bouwhuijsen (Vidar), Thom van den Anker (Aegir)
8+ Ej5:59,312014KHBst: Saranda Ombashi, Gilles Ottervanger, Scott Kannekens, Luc van Vught, Thom Hofman, Adriaan de Vos, Joost Kempers, Lex de Gouw, Siddiq Raams
Ergo 2k6:18,42011Dion van Schie
Ergo 2k Ej86:56,52013NKIRGilles Ottervanger, Scott Kannekens, Luc van Vught, Thom Hofman, Adriaan de Vos, Joost Kempers, Lex de Gouw, Victor Moerman

Lichte Dames

Veld
Tijd
Jaar
Wedstrijd
Namen
1x7:57,722016NSRF SlotMirjam Box
2x7:25,962019ARBElsemieke Hack, Renate Vos
2x (combi)7:27,532008KHBKirsten Konings, Stefanie Langeslag (Proteus-Eretes)
2x Dev7:25,962019ARBElsemieke Hack, Renate Vos
4*7:22,392019ARBst: Laurien Jonk, Manon Brenters, Mony Klaus, Sylvia Philippa, Lisanne van Abswoude
4* (combi)7:54,752015NSRF Slotst: Lisa Firma (Pelargos), Mareit van Dijk, Nina van Agtmaal, Sanne van den Tol (Honte), Elsemarie Dijkshoorn (Pelargos)
4* Ej7:22,392019ARBst: Laurien Jonk, Manon Brenters, Mony Klaus, Sylvia Philippa, Lisanne van Abswoude
4x0:00,00
4x (combi)6:40,112017KHBEllen de Boer (Thêta), Jolien Heddes (Proteus-Eretes), Anouk van Leeuwen (Proteus-Eretes), Mirjam Box
Ergo 2k7:15,62015TrainingMirjam Box
Ergo 2k Ej47:47,82020NKIREvie Bouma, Debra de Lange, Anouk Campagne, Anniek Post